Kova Burcu ve Aşk Falı

Burçlar içinde bilginin, yenilikçi fikirlerin ve güvenin birleştiği bir burç olan kova çeşitli özellikleri ile dikkat çekmektedir. Hem orijinal hem de farklı tasarımlar yapmaktadırlar. Teknolojiyi çok yakından takip ederler ve yenilikçi şeyler dikkatlerini çeker. Sıra dışı bir zekaya sahip olan kova erkek ve kadınlarına da uyumlu olmak çok kolay değildir.

Ancak sosyal hayatlarına önem veren ve arkadaşlığa, dostluğa çok önem vermektedirler. Bu yüzden çevresindeki kişileri seçerken ve sevgili, eş seçimi yapmak kolay olmamaktadır. Doğru zamanda doğru kişiyi bulabilmekte kova burcu kişiler içinde oldukça önemlidir. Kova burcu olan kişiler için rehber akıllarıdır. Zekilerin burcu olarak da tanımlanan kovalar zekalarını ve mantıkları ile daha çok ön plandadırlar.

Aşkta Kova Kadını

Kova burcu için söz konusu aşk olduğunda aradıkları ilk şey güvendir. Kova burcu kadınlar bir ilişkide güven olmazsa olmazdır. Eğer bu güven tam anlamı ile olursa karşısındaki kişiye aşık olur. Ancak bu güvende oluşacak en küçük bir sarsıntıda her şeyi bitirebilir. Akıl her şeyden önce gelir. Eğer bir kova kadınını etkilemek istiyorsanız zekanız ile ön plana çıkmalısınız.

Eğer sizde bir kova kadından etkilenmiş ve ondan etkilenmek istiyorsanız kova kadınları için dış görünüşe değil zekanızı gösterecek şeyler yapmalısınız. Çünkü kova kadını muhteşem bir eş ve iyi bir anne olabilecek özelliklere sahiptir. Dışarından duygularını çok belli etmedikleri için çok farklı düşünülmektedir. Aksine sevdiklerini koruyan ve onları her zaman takip etmektedir. En doğru anda müdahale etmektedir.

Bir kova kadından etkilendiyseniz ve aklınızda sorular var ise fal baktırarak bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Her burç çok özeldir ama kova burcu olan kişilikleri biraz daha farklıdır. Attığınız adımları dikkatli bir şekilde düşündükten sonra harekete geçmelisiniz.

Aşk çok güçlü bir duygudur ve her kimin karşısına çıkarsa çıksın kapılmamak imkansızdır. Sadece kova burçlarında biraz daha uzun sürmektedir. Aşk falı baktırarak nasıl bir sürecin sizi beklediği ve neler olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Aşkta Kova Erkeği

Kova erkekleri ise nazik bir kişiliğe sahiptir. Eğer gerçekten aşık olmuş ise sevdiği kadını mutlu edebilmek için pek çok şey yapacaktır. Kova erkeği için bağlanmak kolay değildir ve biraz zaman almaktadır. Bu bağı kurabilen çiftler çok uzun bir süre birlikte olabilir. Sadık bir hayat arkadaşı ve çok iyi bir baba olabilir.

Kova erkekleri de kıskançtır. Karşısındaki kişiyi çok iyi bir şekilde anlamaktadır. Bir kova erkeği duygularını gizlemede oldukça başarılıdır. İlk önce kendilerini bir kabuğun içine çekerler ve zaman içerisinde kabuğundan çıkmaya başlar. Aşk falı ile etkilendiğiniz bir kova erkeği hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilir ve sizi neler beklediğini görebilirsiniz. Bedava bir şekilde aklınızdan geçen düşünceler hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumu Kova