Katina Aşk Falı Açılımı

3 adet kart seçiniz
Katina Aşk Falı Nedir?

Aşk hayatımızdaki birçok gelişmeyi fallardan öğrenmek isteriz. Standart bildiğimiz kahve, el ve su falından başka son zamanlarda oldukça yaygın bir fal türü mevcuttur. Bu da katina aşk falıdır. Gelecekle ilgili bilgileri bize veren bu fal oldukça fazla kişi tarafından yorumlatılmaktadır. Özellikle aşk ile ilgili kesin sonuçlara bu falda ulaşabilirsiniz. İsmi İzmir’in meşhur falcısı Katina’dan gelmektedir.

Siz de aşk hayatınızla alakalı bilgiler edinmek istiyorsanız, katina aşk falı baktırabilirsiniz. Fal baktır diye internette yazarsanız, karşınıza birçok fal çeşidi çıkacaktır. Bunların içinden katina aşk falını seçerseniz bedava olarak şimdiki zaman ve gelecekle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katina Aşk Falı Nasıl Bakılır?

Bu fal tarot falına benzemektedir. Onda olduğu gibi kartlar mevcuttur. Ama burada kart sayısı 65 tanedir. Sizden 10 kart açmanız söylenir. Kartların arka yüzeylerinde mitolojik tanrıların resimleri mevcuttur. Bu tanrıların faldaki anlatılanlarla ilgili olduğuna inanılır. Fal öncesinde bir dilek tutulması söylenilir. Fal sonunda tutulan dileğin olup olmayacağı hakkında bilgi verilir. Katina falı da uzman yorumcular tarafından yapılması gerekir.

Katina Falında Neler Söylenir?

Kartlarla farklı açılımlar yapılarak fala bakılır. Bu açılımlar şöyledir:

Yaşam açılımı: 10 tane kart açılır. Hayatınızdaki gelişimleri, neler olacağını, karşılaşacağınız sıkıntıları öğrenmek için yaşam açılımını kullanabilirsiniz. Size yaşantınızla ilgili genel bilgiler burada verilir.

İlişki açılımı: Burada 7 tane kart açılır. Şu an birlikte olduğunuz kişiyle neler yaşayacaksınız? Sonunda neler olacak? Beni seviyor mu? İyi mi kötümü zor mu kolay mı gibi soruların cevapları bu açılımda ortaya çıkmaktadır. Sevgilinizden başka arkadaşınızla ya da bir tanıdığınızla ilgili soruların cevapları da burada çıkacaktır.

Karar açılımı: Burada da 7 tane kart açılır. Karar arifesinde olduğunuz bir konu üzerinde iseniz ve karar vermekte zorlanıyorsanız, bu açılımı seçebilirsiniz. Ya da iki kişi arasında kaldıysanız hangisinin sizin için daha hayırlı ve doğru bir seçenek olacağını, karar açılımı yaptırarak sonuçlandırabilirsiniz.

Görüldüğü üzere yaşantınızda geçmiş, şimdi ve gelecekle ilgili bilgiler katina falında yer almaktadır. Tarot falında kartların anlamları tek bir şeyi ifade ettiği halde, katina falında yorumcu farklı yorumlarda bulunabilir. Tarot falından bir farkı da; katina aşk falında kartlar 4 element üzerine açılıyor olmasıdır.

Falın İnsan Hayatındaki Yeri

Fallar, yüzyıllardan bu yana insanların gelecekle ilgili meraklarını yenmiştir. Eskilerden bu işleri yapan falcılar ve büyücüler vardı. Onlara gidilerek istediğimiz fala baktırılırdı. Kafamızdaki soruların cevapları falda söylenilenlerle birleştirilerek hayatımıza yeniden bir yön verme içerisine böylelikle girilmiş olunurdu. Yüzyıllar boyunca birçok kavim ve ülke bu şekilde bir yol üzerinden gitmişlerdir.

Ama günümüzde; teknolojinin bu kadar çok fazla olduğu bu günde, istenilen fallar internet üzerinden bakılıyor. Bunun için fal sitelerine girmeniz yeterli. Sadece doğum tarihinizle hayatınızdan nelerin gelip nelerin biteceğinden haberdar olabiliyoruz. Geleceğe ait ışıkları tecrübeli kişilerden öğrenmek insana güven duygusunu aşılıyor. Siz de katina aşk falıyla kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.