Balık Burcu Aşk Falı

Genellikle sakin bir o kadar da huzur veren bir burç olan Balık Burcu; aşk hayatında da sakinliği sevmektedir. Bakımlı olmak konusunda hassas olan Balık Burcunun, oldukça narin bir yapıya sahip olduklarını da söyleyebiliriz. Çevresinde hep beğenilen kişi olmak konusunda da oldukça istekli olan Balıklar; gerçek bir aşka ihtiyaç duymak konusunda da oldukça inatçıdırlar. Çok mutlu olarak gördüğümüz bir anda dahi aniden üzüntülü bir hal alabilen Balık Burcunun, dış dünyadan uzak kalmak konusunda da oldukça tutucu olduğunu söyleyebiliriz. Balık Burcu aşk falı söz konusu olduğunda güven arayan ve güven veren bir karakter karşımıza çıkacaktır.

Balık Burcu’nun hayatında duygu ve düşüncelerini paylaşabileceği bir kişinin olması; olmazsa olma özelliğidir. Elbette ki her zaman imkansız olan aşkları kendisine çekmek konusunda da oldukça iddialı olan Balık Burcu’nun platonik aşk konusunda da çok sayıda anısının bulunuyor olması gayet olağandır. Tabi ki ilerleyen yaşlarda çokça platonik aşk anlatan Balık Burcu insanlarının, şaşılacak düzeyde duygularını sakladıkları da görülecektir. Doğasında hayalcilik bulunan Balık Burcu’nun, hayalle gerçeği zaman zaman birbirlerine karıştıkları da bilinmelidir. Bu durum elbette ki aşk hayatlarını da etkileyecek bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyayla kendine has bir şekilde ilişki kurabilen Balıklar; hayatı da bütünsel olarak algılamak konusunda oldukça kararlıdırlar.

Aşkta Balık Kadını

Elbette ki aşkta Balık Burcu kadının oldukça duygusal ve hayalperest olduklarını söyleyebiliriz. Fal söz konusu olduğunda en duygulan burç olarak elbette ki karşımıza Balık Burcu kadını çıkacaktır. Özellikle alıngan karaktere sahip olan Balık kadınlarının, kolay bir şekilde kırıldığını asla unutmamalısınız. Oldukça nazik, ince düşünceli ve hassas olan Balık kadınları; koşulsuz bir sevgi arayışındadır. Kendisini koşulsuz olarak sevebilecek bir partner arayışında olan Balık kadını; son derece hassastır. Bundan dolayı Balık kadınına şaka yaparken dahi özenli davranmanız mutlaka önerilmektedir.

İnce ruhlu, hassas ve oldukça anlayışlı bir erkek partner arayışında olabilen Balık kadınları; uzun süreli birliktelikler konusunda da iddialı olan kadınlardandır. Şayet anlayışlı ve duygusal bir erkekle birlikte yaşıyorsa; Balık kadının çok mutlu olabileceğini söylemek de mümkün olacaktır.

Aşkta Balık Erkeği

Özellikle sahiplenici özelliğiyle ön plana çıkan Balık erkeğinin bir diğer özelliği ise romantik olmasıdır. Aşkta oldukça duygusal olabilen Balık erkeğinin; kadınını sonsuz değin hayatının merkezinde tutacağına emin olabilirsiniz. Fal baktır platformlarda Balık erkeğinin hassasiyetli ve uyumlu olduğunu da söylerler. Daime şaşırtıcı sürprizler yapmak ve sevdiği kadına romantik sürprizler yapmak konusunda olan Balık erkeği; uyum bir partner olarak da tanımlanmaktadır.

Bedava fal baktır uygulamalarında Balık burcu erkeğinin sert tavırlar takınmayan bir burcun özelliklerini yansıttığını söylenir. Yine yumuşak bir mizaca sahip olan Balık erkeğinin son derece romantik ve sevdi dolu bir burcun özelliklerine sahip olduğunun da söyleyebiliriz.

Günlük Burç Yorumu Balık