Başak Burcu Aşk Falı

Sürekli bir düzen arayışı içerisinde yer alan Başak Burcu; duygu ile mantık arasında gidip gelen bir burç özelliğine sahiptir. Aşk hayatı söz konusu olduğunda gerçek aşkın peşinden koşan bir burç olmasının yanı sıra ancak mantık süzgeci içerisinden geçirdiği aşkları kabul edebilir. Özellikle idealistliği ön planda yer alan Başak Burcu’nun; inandıkları için mücadele ettikleri de bilinmektedir. Her zaman ön yargılarıyla hareket etmek noktasında bonkör olan Başak Burcu; mükemmeliyetçiliği sürekli olarak aramaktadır.

Aşk falı söz konusu olduğunda Başak burçlarının partnerinde mükemmelliği arayan ve isteklerine kavuşmak için mücadele eden bir burç olduğunu söyleyebiliriz. Esasında sırf partnerinin mükemmel olabilmesi için sürekli eleştiri yağmuruna tutuyor olmaları; onların en çekilmez yanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak onlardaki yüksek standart bekleyişi zaman içerisinde kendilerini de rahatsız etmeye başlayacaktır. Bütün bunlardan dolayı Başak Burçlarının müzmin bekarlar olarak tanınmaları da mümkün olmaktadır.

Genellikle çok geç yaşlarda evlenen Başak burçlarının; kendilerini kolay bir şekilde aşka ya da evliliğe teslim etmedikleri de bilinmektedir. Aşklarını zor yaşadıkları için beraberliklerini yürütmek hususunda da birtakım sorunları yaşarlar. Hayatı sürekli olarak sorguladıkları gibi birlikte oldukları insanı da sürekli olarak sorgulamaktan geri duramazlar. Bu da doğal olarak ilişkilerinde sorun yaşamalarını mümkün kılmaktadır.

Aşkta Başak Kadını

Aşk baktır uygulamalarına baktığımızda Başak Burcu kadınının tesirli bir konuşma yeteneğinin bulunduğunu söylemek mümkün olacaktır. Beraberliklerinde her zaman ilk önce mantığın geliyor olması; duygusal ilişkilere uzak olduklarını göstermektedir. Esprili bir karakter olsalar da birisine bağlanmak konusunda hep tereddütlüdürler. Ancak Başak kadınlarının erkekleri kendilerine hayran bırakmak noktasında oldukça havalı olduklarını söyleyebiliriz.

Esasında kolaylıkla kimseyi beğenemeyen Başak kadınları; tercihlerini her zaman düzgün ve düzeyli bir ilişkiden yana kullanırlar. Fal konusun da pek de meraklı olmasalar da aşk falları konusunda sevdiklerini hüsrana uğratmadıkları söylenebilir. Üstelik sorumluluk üstlenmek konusunda da iddialı bir burç olması; Başak kadınlarının mutlu bir evlilik yürütmelerini mümkün kılmaktadır. Ayrıca yardımsever olmaları ve partnerlerine karşı fedakar olabilmekleri en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Aşkta Başak Erkeği

Aşk Başak Burcu erkeği içim tam anlamıyla bir tehlikeli oyun gibidir. Aşkı her daim tehlikeli bir olgu olarak kabul ettikleri için her zaman aşka karşı mesafeli olmayı yeğlerler. Aşk konusunda son derece sabırlı olan Başak Burcu erkekleri; bir ilişkiye başlamadan önce de çok tedirgindir. Esasında oldukça utangaç bir burç olarak karşımıza çıkması; Başak Burcu erkeğinin en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır.

Başak Burcu erkekleri zaman zaman kendilerinden hiç beklenilmeyecek olan bir aşk macerasına da açılabilirler. Bunun için çok aşık olmaları gerektiği gibi şartların da uygun olması yeterlidir. Bedava aşk falı baktıran kimseler genellikle Başak Burcu erkeklerinin yalanı hiç sevmediklerini ve mantıklı ilişkileri tercih ettiklerini öğrenirler.

Günlük Burç Yorumu Başak