Aşk Testi Ölçer Yaptınız Mı?

İnternette birçok test bulunmaktadır. Çoğumuz bu testleri yapmaktayız. Eğlendirici olması, bizi sıkmaması ve sonucunda da bir nevi bizi bilgilendiriyor olması hoşumuza gider. Bu testlerden bir tanesi de aşk testi ölçerdir. Sıkılmadan soruları cevaplamak, cevaplarken de düşünmek ve geriye gidip hatırlamak insana mutluluk verir.

Mesela aşk testinde der ki: sevgilinizin size aldığı ilk hediyeyi hatırlıyor musunuz? Sizi ilk öptüğü yeri hatırlıyor musunuz? Gibi soruların cevaplarını düşünmek ve bulmak, sizi o günlere götürdüğü için heyecanlanırsınız. Bu testler bir nevi fal gibidir. Geleceğe ait gelişmeleri bize bildirmiyor olsalar da geçmişin izlerini bize hatırlatıyorlar.

Bazı aşk ölçer testlerinde isim yazarsınız, burçlarınızı yazarsınız ve aranızdaki aşk uyumunu belirlersiniz. Bazıları yüzdelik olarak belirlerken bazıları da yorum olarak yazarlar. Ama hangi testi uygularsanız uygulayın keyifli dakikalar geçireceğinize eminiz.

Aşık Mısınız? Değil Misiniz?

Bu sorunun cevabını aşk testi ölçer yaparak bulabilirsiniz. Sizinki gerçek bir aşk mı yoksa geçici bir duygu mu? Bu soruları kendinize sordunuz ve bulamadıysanız, cevaplarını bu eğlenceli testlerde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basittir. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan aşkınızın ölçümlerini yapabilirsiniz. Bulduğunuz sonuç, sizin hislerinizi taşıyor olacaktır, tabi ki sorulara doğru cevap verdiyseniz.

Gerçek Aşk Falları

Birçok aşk lalı bulunmaktadır. Duygularınızdan emin olamadığınız ya da karşınızdaki kişiyi yeterli derecede tanıyamadığınız zamanlarda bu testlere başvurabilirsiniz. Teste başlarken sorulan soruları cevaplayınız ve sonucuna bakınız, sizin hislerinizle bütünlük sağlıyor mu tartınız. Fal sitelerine fal baktır yazdığınız zaman karşınıza çıkacak istediğiniz türde olan sitelere giriş yapabilirsiniz. Bunlar genlikle bedava ve ücretsizdir. Bunu bir oyun gibi de düşünebilirsiniz. Eğlenmek, mutlu olmak, güzel vakit geçirmek için de yapabilirsiniz.

Yanınızdaki Kişi Ruh Eşiniz Mi?

Birisine ilgi duyup ona aşık olduğumuzda, hemen ruh eşimizi bulduğumuzu zannederiz. Peki, düşündüğünüz doğru mu? Hisleriniz ve onun hisleri ne kadar gerçekçi? Kafanızdaki soruların cevaplarını eğlenceli aşk testi ölçerlerde bulabilirsiniz. Bu testleri yaparken hem düşünüp hayatınızdaki güzelliklerin farkına varacaksınız, hem de eksik bir şeyler var mı onu göreceksiniz. Belki de her şey yolunda gibi gözükürken bazı şeyler eksik kalmış. Bunu fark edeceksiniz ama zaman geçmiş olacak. Giden zaman geri gelemeyeceği için önünüzdeki vakti doğru kişiyle geçirmeniz gereklidir.

Doğrular ortada ama siz onları göremiyorsanız. Ya aşk gözünüzü kör etmişse onun kötü yanlarını görmezden geliyorsanız. Sevdiğiniz kişi ikiyüzlü biriyse farkında değilseniz. Herkes onun hakkında kötü şeyler söylüyor ama hala siz onu koruyor ondan yana oluyorsanız.

Bunlar bir partner için itiraf etmesi ve yaşanması çok zor durumlar ama aşkınızın gerçekleri de aynı zamanda. İşte bu gerçeklere bakmak için sizin hayal aleminden çıkmanız gerekiyor. Siz hala başı dumanlı bir şekilde bu aşkı sahiplenirseniz belki çok üzüleceksiniz. Bütün bunlar için aşkınızı test etmelisiniz. Aşk testi ölçer yapın ki neden onunlasınız cevabını kendinizde bulun.

Hemen Aşkını Test Et