Yengeç Burcu Aşk Falı

Burç yorumları arasında en çok araştırılan yorumlardan biri de yengeç burcudur. Yengeç burcuna mensup olan kişiler, aşk falında neler olduğunu merak etmektedir. Yengeç burcunun aşk falında farklı yorumlar bulunmaktadır. Yengeçler, aşk hayatlarında yeniliklere karşı açık olmalıdır. Duygu ve düşüncelerinde kendilerini ön planda tutacak olan yengeçler, aşk hayatlarında korumacı bir tavır sergileyeceklerdir.

Korumacı tavır takınan yengeçler, bu yaklaşımlarında dikkatli olmalıdır. Yapılan eylemlerde ve söylenilen sözlerde denge tutumuna dikkat edilmelidir. Son zamanlarda daha iyimser olabilecek yengeç burcuna mensup kişiler, bu yaklaşımları sayesinde daha mutlu olma şansına sahiptir.

Sevgiye önem veren ve sevgiyle dolu olan yengeçler, aynı zamanda sahiplenici ve korumacı kişilerdir. Aşık oldukları kişiyi sahiplenirler ve aşk yengeç burcuna mensup kişilerin gözlerini kör ederler. Aşk hayatlarında kırılmaktan ve incinmekten korkan yengeçler, sözlere ve duygulara çok dikkat ederler.

Yengeçler aşık olduğu zaman aşk, bir anda en önemli duygusu haline gelmektedir. Beğendikleri veya hoşlandıkları biri ile karşılaştıkları zaman hemen eyleme geçmezler. Karşı taraftan ilgi ve sevgi bekleyen yengeçler, uzun süreler boyunca o kişiden bir işaret beklerler. Platonik aşk söz konusu olduğunda yengeçler öne çıkmaktadır. Fal yorumuna göre aşk hayatlarında yeni olaylarla karşılaşacak olan yengeçler, bu tür olaylara açık olmalıdır.

Aşkta Yengeç Burcu Kadını

Sadıklık Yengeç Burcu kadınının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Tabi sadık olmak için aşık olduklarından yüzde yüz emin olmayı da isterler. Sadece sevdiği erkeği düşünen ve ona dair Hayallar kuran Yengeç Burcu kadınının, ayrıntılara düşkünlüğü de bilinmektedir. Özellikle sayılarla ve tarihlerle arası çok iyi olan Yengeç Burcu kadınlarının; doğum günlerini ve diğer önemli günleri de unutmamaları gayet olağandır. Fal baktır platformlarına bakıldığında kırılgan bir kalbe sahip olan Yengeç Burcu kadınının, sırf bu yüzden birlikteliğini de sonlandırabileceği unutulmamalıdır.

Bedava aşk falı baktırdığınızda Yengeç Burcu kadınlarının kıskanç olduklarını da öğrenebilirsiniz. Yine sahiplenmek ve sahiplenilmek konusunda da oldukça tutucu olan Yengeç Burcu kadınlarının, tam anlamıyla bir anne olabilecek bir karaktere sahip olduklarını da söyleyebiliriz.

Aşkta Yengeç Burcu Erkeği

En çok romantik olan burçlar arasında yer alan Yengeç Burcu erkeğinin de en romantik grupta yer aldığını söylemek mümkün olmaktadır. Aşk falı söz konusu olduğunda Yengeç Burcu erkeğinin kadınını mutlu edebilmek konusunda oldukça fedakar olduklarını söyleyebiliriz. Aşırı düşünceli olmalarının yanı sıra ilgili bir karaktere sahip olan Yengeç Burcu erkeklerinin; zaman zaman kadınlarca bayıcı bulundukları da bilinmelidir. Romantik olmak konusunda oldukça iddialı olan Yengeç Burcu erkeğinin sevdiğini söylemek konusunda da oldukça cömert olduklarını bilinmelidir.

Duygusallığı ön plana çıkan Yengeç Burcu erkeğinin huzur veren bir karakter olduğunu da söyleyebiliriz. İlişkide ciddiyete de önem veren Yengeç Burcu erkeğinin; yeni aşk maceralarına ise açık olmadığını söyleyebiliriz. Şayet bir kadınla birlikteyse mutlaka ciddi düşündüğünü söyleyebiliriz.

Günlük Burç Yorumu Yengeç