Koç Burcu ve Aşk Hayatı

Oldukça kıskanç olmalarıyla ön plana çıkan Koç Burcu, sevdiği insanları hemen hiç kimseyle paylaşmayı asla istemezler. Elbette ki Koçların bir anda sevip; aşık olabilmeleri mümkün olduğu gibi bir anda vazgeçmeleri de çok olağandır. Özgürlük konusunda son derece tutucu olan Koç Burcu, özgürlüğünden taviz vermek söz konusu olduğunda aska cömert değildir. Tutkularını derin bir şekilde yaşamak konusunda oldukça iddialı olan Koç Burcu; kendini beğenmek konusunda ise sınıfta kalmaktadır.

12 tane burcun içinde koç burcu çeşitli özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Özellik ile koç erkekleri için en dikkat çeken özellikleri ise özgüvenleridir. Sahip oldukları özgüven sayesinde liderlik yönleri de oldukça gelişmiştir.

Enerjileri oldukça seviyededir. Söz konusu aşk olduğunda o kadar güçlü bir duygudur ki anında etkisi altına alır. Koç erkekleri de cömert olmaları, hayatı çok sevmeleri, sosyal yönleri kuvvetli ve dış görünüşlerine çok özen gösterirler. Burçlar içinde en yakışıklı erkeklerin koç burcu olduğu bilinmektedir.

Karşınıza bir koç erkeği çıktığında etkilemektedir. Bir de sahip oldukları enerjileri de vardır. Bütün bu özelliklerin bir arada bulunması kulağa mümkün değil gibi gelse de koç erkeklerinde mümkündür.

Herkes geleceği merak eder. Yarın ne olacak ya da beklediği bir şeyin ne zaman gerçekleşeceğini bilemez. Fal baktırarak gelecek hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Herkesin kaderi kendine özeldir. Alınan kararlar ile hayat yön alsa da aşk karşınıza çıktığında her şey değişebilmektedir.

Sizde bir koç erkeğinden etkilendiyseniz ve ne olacağını merak ediyorsanız aşk falı baktırabilirsiniz. Böylelikle neler olabileceği hakkında bilgi sahibi olurken aklınızdaki bütün sorularında cevaplarını bulabilirsiniz. Bütün insanlar çift olarak yaratılmıştır ve bir gün ruh eşini bulacaktır. Aşık olunca zaman durmakta ve beklemek daha da zor olmaktadır. Fallar bu durumda size yardımcı olacaktır.

Aşkta Koç Kadını

Hayatlarına girecek olan erkeklerin sorumluluk sahibi ciddi birisi olmasını tercih ederler. Sakin bir yapıya sahip ama kendisiyle ilgilenmesini önemserler. Eğer bir koç kadını ile birlikte iseniz, ona değer verdiğinizi sıklıkla belli etmeniz gerekecektir. Kendini değersiz hisseden bir koç kadını sizden uzaklaşır. İstekleri ve beklentileri yerine getirilmeyen koç kadınları o erkekten soğuyacaktır. O yüzden koç kadınlarını adeta deyim yerindeyse el üstünde tutmalı ve onu sevdiğinizi sıklıkla dile getirmelisiniz.

Ayrıca koç kadınları aşırı kıskançtırlar. Kıskançlıklarıyla karşısındakini bıktırabilirler. Kendileri birden fazla kişi tarafından beğenilmek istese de, onun hayatındaki erkek sadece ona ait olmalıdır. Birisi tarafından seviliyor olsalar bile yine de kendilerine güven duygusu azdır. Karşısındaki erkekte gördüğü güzel davranışlardan dolayı hemen ona kapılabilirler, olumsuz bir şey görürse de hemen vazgeçebilirler.

Aşkta Koç Erkeği

Koç erkeği aşkta oldukça sevgi doludur. Sevdiği kadını sahiplenir ve bağlanır. Kıskanç bir erkektir ama bunaltıcı seviyede değildir. Bir koç erkeğinin özelliklerinden biri de özgürlüğüne düşkün olmalarıdır. Bu noktada küçük problemler yaşanabilmektedir. Eğer özgürlüğünün kısıtlandığını hisseder ise çevresindeki kişilerden soğuyabilmektedir.

Kararlı bir karaktere sahiptir ve sürpriz yapmayı çok sever. Kısacası romantik biridir. Keyiflerine çok düşkün olan koç erkekleri sosyal hayatlarında gezmekten çok zevk alırlar ve para onlar için önemli değildir. Mutlu olmaları her şeyden daha önce gelmektedir. Bu durumu da ilişkilerini de yansıtmaktadırlar.

Genellikle pek çok idari konumunda yer alan erkekler koç burcudur. Sizlerde bedava fal baktırarak sizleri neler beklediğini öğrenebilir ve aşk hayatınızda neler olacağı hakkında aklınızda bulunan soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumu Koç