Yay Burcu Aşk Falı

Gerilimli bir ortamı pek de sevmeyen Yay Burcu; romantizm konusunda da kafa karışıklığına sahiptir. Aşk söz konusu olduğunda inişli ve çıkışlı bir sürecin hakim olduğu Yay Burcu’nun aşka her zaman hazır olan bir burç olduğunu da söyleyebiliriz. İdeallerine kendisini adayan Yay Burcu; inanç konusunda da iddialıdır. Özellikle iç dünyasında ufuklarını genişletmek konusunda hevesli olan Yay Burcu; zeka konusunda da avantaj sahibidir. Aşk falı bakıldığında değişken bir atmosferin hakim olduğu Yay Burcu; aşk hayatında da sürekli bir değişkenlik arzusu içerisinde yer alır.

Aşk söz konusu olduğunda kendilerini koruma altına alan Yay Burcu; kırılgan bir özelliğe de sahiptir. İlişkilerine gizem havası katmayı seven Yay Burcu; aşk kaçamaklarına da müsait olan bir burç olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşka meraklı olan Yay Burçları; zaman zaman bazı maceralara da yelken açabilmektedir. Bu da Yay Burcu’nun aşk hayatının hareketli olmasını da mümkün kılmaktadır.

Aşkta Yay Kadını

Partneriyle olan ilişkilerinde dostluğa ve arkadaşlığa önem veren Yay kadını; özgürlüğüne de son derece düşkündür. Özellikle emir almaktan asla hoşlanmayan Yay kadınının; evlilik konusuna uzak durduğu da bilinmektedir. Esasında partnerine sadık bir burç olan Yay kadını; kısıtlanmış olmaktan asla hoşlanmaz. Bundan dolayı özgürlüğünün kısıtlandığını hissettiği anda evliliğe soğuk bakacaktır. Fal konusunda da meraklı bir burç sayılsa da daha çok mantıkla hareket etmeyi yeğleyen bir burçtur.

İlgiden ve alakadan oldukça keyif alan bir burç olduğu için her zaman ilgi isterler. Aşk ve arkadaşlığı kimi zaman birbirleriyle karıştıran Yay Burcu kadınının; kesinlikle güven ararlar. Yine dostluklara çok önem veren bir burç olduğu için Yay Burcu kadınlarının arkadaş canlısı olduklarını söylemek mümkün olmaktadır. Tabi ki Yay Burcu kadınının evlendikten sonra çok iyi bir partner olduğunu söyleyebiliriz.

Aşkta Yay Erkeği

Bağımsız davranmak konusunda oldukça cömert olan Yay Burcu erkeği; yalnızlıktan keyif alabilen bir burç olarak tanımlanmaktadır. Birisine kolayca bağlanamayan Yay Burcu erkeğinin; sırf bu yüzden evlilikten korktukları da bilinmektedir. Karşı cinste aradıkları en önemli şey ise elbette ki kafa yapısının uyumlu olmasıdır. Bu noktada tam olarak bilgili, görgülü ve elbette ki kültürlü bir kadınla birlikte olmayı tercih ederler. Elbette ki Yay Burcu erkeği için karşı cinste olmazsa olmaz unsurlardan birisi de güzellik konusudur. Aşk baktır dendiğinde çok da istekli olmayan Yay Burcu erkeğinin; aşk hayatında iniş çıkışların olduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.

lgisini yoğun bir şekilde gösterme kabiliyetine sahip olan Yay Burcu Erkeği; sevgisini de yoğun bir şekilde göstermek konusunda oldukça başarılıdır. Bununla birlikte Yay Burcu erkeği gerçek manada severse; sevdiği kadına kolay bir şekilde bağlanacaktır. Bu ise doğal olarak sevdiği kadınla kolay bir şekilde evlenmesini de mümkün kılacaktır.

Günlük Burç Yorumu Yay