Tarot Aşk Falı Açılımı

7 adet kart seçiniz
Tarot aşk falı nedir?

Hayatlarında biri olan ya da hiç kimse olmayan kişiler, bundan sonraki durumun neler getireceğine dair fal baktırmak isterler. Fallar insan hayatında olumlu gelişmelere neden olmaktadır. Geleceğe dair kişilerin kiminle ne zaman tanışacağı, hayatının kadınını ya da erkeğini nasıl bulacağına dair izler hep bu fallarda gizlidir. Birçok fal çeşidinden biriside tarot falıdır. Aslında fal demekte doğru değildir. Tarot, bilinçaltı sezgileri güçlü olan kişilerce yorumlanır.

Tarot kartlarından her birisinin bir anlamı bulunmaktadır. Yorumcu kişi kartları serer ve kişiden aralarından seçmesini ister. Tarot aşk falına bakan birisinin bunun eğitimini almış olması ve hislerinin kuvvetli olması gerekir. Bu fal türünde evlenilecek tarih ve kişi diye bir bilgi yer almaz. Çünkü bunu ifade eden bir kart yoktur. Açılan kartlar, bilinçaltını okuma yöntemiyle değerlendirilir.

Tarot Aşk Falına Nasıl Bakılır?

Tarot aşk falı, aşk hayatımızla ilgili bilgiler vermektedir. Toplamda 78 tane karttan oluşur. Kişiden 7 tane kart açması söylenir. Açılan kartların hepsi bazı şeyleri ifade eder. Önem verdiğiniz kişi ile ilgili aranızın nasıl olduğunu, sevdiğiniz insanla ilgili bilgiler bu kartlara bakarak yorumlanır. Aranızda nasıl bir bağ var, engeller var mı bunlar da kartlara bakılarak söylenir. Aşkınızın sağlam bir temele oturması için neler yapmalısınız? Sevgilinizin sırları var mı? İlişkinizin geleceği nasıldır? İleride mutlu bir beraberlik mi yoksa ayrılık mı var?

Bütün bu bilgiler tarot aşk falında size aktarılan yorumlardır. Görüldüğü üzere bir tarih ve isim vermek gibi bir şey söz konusu değildir. Eğer tarot aşk falına bakan birisi size isim ve tarih veriyorsa bu doğru bir bilgi değildir. Bunlar diğer fallarda olabilir ama bunda yoktur.

Gelecekle ilgili bilgiler almanın heyecanı herkesi büyüleyen bir şeydir. Bir bayana deseniz ki ‘’gel sana tarot falı bakayım’’ heyecanla karşınıza oturur ve sizi dinlemeye başlar. Aşk hayatı hakkında duyacakları belki de onun ilerideki yaşantısını şekillendirmede faydalı olacaktır. Onun etkisiyle yapmam dediği şeyleri bile yapacaktır. Tarotta söylenenlerin etkisinde kalarak hayatına ona göre şekil verecek de olabilir.

Bütün bunlar göz önünde bulundurularak, tarot aşk falı eğitimli kişiler tarafından yorumlanmalıdır. İnternette bu fala baktırabileceğiniz birçok site ve bu sitelerde birçok medyum bulunmaktadır. Bu falların bazıları bedava bazıları da ücretlidir. Fal sitelerinden fal baktır diye girdiğinizde, kendinizle ilgili bilgiler verdikten sonra tarot aşk falınıza baktırıp yorumlatabilirsiniz.

Astroloji Ve Tarot Aşk Falı

Astroloji; gezegen, gökcisimleri ve yıldızların insan üzerinde ne kadar etkisi olduğunu araştıran bir bilim dalıdır. Bunları inceleyen kişilere de astrolog denilmektedir. Astroloji bilimi tarot aşk falının yorumlanmasında büyük bir etken oluşturmaktadır. İkisinin bir arada düşünülmesi tarot falını güçlü kılar. Astroloji ve tarot arasındaki fark ise şudur: Astroloji ispatlanmış, hesaplanmış bir teoridir. Aslı matematiğe dayanır. Tarot aşk falında ise açılan kartlar yorumcuya göre değişkenlik gösterebilir. Her bir tarot kartı burçlarla ilgili bilgileri de bize vermektedir.