İkizler Burcu Aşk Falı

Aşkta her zaman mantıklı olmayı tercih eden İkizler; hoş ama kısa aşklara ise hayır diyemezler. Onlara çok fazla duygusallığın pek de hoş gelmediğini söyleyebiliriz. Bu kapsamda daha çok mantıklı ilişkilerin peşinden koşan İkizler; zaman zaman kısa süreli kaçamaklar da yapabilirler. Çevresi hemen her zaman kalaikizler olan İkizler; bunu esasında sosyal olarak aktif olmasına borçludur.

Çevresinin sürekli olarak kalaikizler olmasının doğal sonucu olarak İkizler Burcu’nun partner bulmak da pek de zorlanmayacağını söyleyebiliriz. Aşksız kalma olasılığı oldukça düşük olan İkizler; şaşırtıcı bir karaktere de sahiptir. Ancak partneri bakımında sürekli anlaşılmamaktan yakınırlar. Bu durum esasında biraz da İkizlerin kendi duygu ve düşünceleri saklamaktan kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla aşk söz konusu olduğunda İkizler; inişli ve çıkışlı bir süreç içerisinde yer alacaktır.

Zaman zaman kalpsizlikle suçlansa da bu durum esasında İkizlerin bir kişiye bağlanmak konusunda tereddütlü olmasından kaynaklanmaktadır. Tabi bu durum İkizlerin birden bire aşık olarak yine aynı şekilde birden bire ayrılmasıyla sonuçlanabilir. Fal baktır uygulamalarına da meraklı olan İkizler; meraklı karakterlerini de yansıtmak konusunda ustadırlar. Sadece bir kişiye bağlanmak mı dediniz? İşte bu bir İkizler için çok zor olan bir konudur. Öncelikli olarak planlı ve programlı bir şekilde aşk hayatı yaşamak istese de bir türlü planlarını uygulayamazlar.

Aşkta İkizler Kadını

Bağımsızlıklarına son derece düşkün olan İkizler kadını; konu özgürlüğünün kısıtlanması olduğunda asla pes etmezler. Bundan dolayı her zaman özgürlük ve bağımsızlıklarını ön planda tutarlar. Tabi ki bu özgürlük ve bağımsızlık duygusu ne zamana kadar sürebilir? Tabi ki birisine aşık oluncaya kadar sürebilir. Birisine aşık olduktan sonra bağımsızlığından taviz verebilmesi ne kadar aşık olduğuyla ilgilidir.

Fal konusunda da meraklı olan İkizler kadını, biraz soğuk görünse de aşka her zaman kapısı açıktır. Dışarıdan soğuk görünmesinden kaynaklı olarak bir erkeğin ona yaklaşması oldukça zor olacaktır. Tabi ki İkizler kadını kendisine uygun gördüğü ve sevdiği bir erkeğe her zaman kapılarını aralayacaktır. Ancak unutmamak gerekir ki İkizler kadını; kendisini sürekli olarak kısıtlayan erkeklerden uzak kalacaktır.

Aşkta İkizler Erkeği

İlk bakışta ciddi bir birlikteliği pek de sevmeyen bir burç olarak karşımıza çıkan İkizler Burcu erkeğinin de flört etmeyi tercih ettiğini söyleyebiliriz. Tabi burada sevdiği kadının aktif bir şekilde olması İkizler Erkeğini olumlu yönde etkileyecektir. Beraber olduğu kadına tam anlamıyla kadınlığını hissettirmek konusunda başarılı olan İkizler Erkeği, inanılmaz sürprizler yapmak konusunda da iddialıdır.

Aşk falı bakıldığında gençlik döneminde pek ciddi beraberliği sevmeyen bir tip olsa da ilerleyen yaşlarda bu olay tam tersine dönecektir. Şayet İkizler erkeği tam anlamıyla seviyorsa; mutlaka gözü sevdiği kadından bir başkasını asla ve asla görmeyecektir. Bu da İkizler erkeğinin sadık olacağını gösterecektir.

Günlük Burç Yorumu İkizler