Oğlak Burcu Aşk Falı

Her ne kadar duygularını göz önünde yaşamıyor olsa da sevgi dolu bir yapısı olan Oğlak Burcunun, duygularını her ne hikmetse sürekli kontrol altında tuttuğunu da söylemek mümkün olmaktadır. Aşk onlar için vazgeçilmez bir his olarak tanımlanırken; sevgi de yine aynı şekilde tanımlanmaktadır. Yine Oğlak Burcu’nun zaman zaman zor bir karaktere sahiplik ettiği de biliniyor. Özellikle ilk görüşte aşık olmak konusunda oldukça cimri olan Oğlan Burcu’nun yüksek kriterler listesinin bulunduğu da bilinmektedir.

Oğlak Burcu’nun kalbine girmek ise oldukça zor olduğu için bu burç tam da imkansız aşkların adresi konumunda yer almaktadır. Hayata çok farklı bakan Oğlak Burcu’nun aşkı zamana yayan bir süreç olduğunu söylemek de mümkün olacaktır. Yine aşk söz konusu olduğunda daima zorlu süreçlerin hakim olduğu bir zaman diliminden söz etmek de mümkün olacaktır. Olgunluk konusunda oldukça talepkar olan Oğlak Burcu’nun aşkta olgunluğu tercih ettikleri de biliniyor.

Aşk falı söz konusu olduğunda Oğlak Burcu’nun kendine has özelliklerinin ön plana çıktığını söylemek mümkün oluyor. Böylece zor beğenen ve kriterleri de oldukça yüksek olan bir burç karşımıza çıkmaktadır. Kalbine girmenin hiç de kolay olmadığı Oğlak Burcu’nun çocuksu görünenlere ise hiç ama hiç tahammülü bulunmamaktadır. Tek başına bu dahi Oğlak Burcu’nun olgunluğuna ne kadar önem verdiği gerçeğini gözler önüne sermektedir. Her zaman standartları yüksek bir aşk bekleyen Oğlaklar; isteklerini bir türlü açık bir şekilde dile de getirmezler. Aşkı esasında saygı çerçevesinde yaşamayı seven Oğlaklar; olgunluğa hiç olmadığı kadar önem verirler. Bu durum ise aşk hayatlarının temel belirleyici unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aşkta Oğlak Kadını

Aşık olduğu adama gün geçtikçe daha da bağlanan Oğlak kadınları; sevdiği insana alıştıkça sevgisini de arttırır. Öncelikli olarak Oğlak kadınının sevgi dolu olduğunu söylemekle birlikte bu sevginin gösterilmesinin zamana bağlı olduğunu söylemek de mümkün olacaktır. Fal baktır uygulamalarına bakıldığında Oğlak Burcu kadınının güven duygusunu aşkta çok daha ön plana çıkardıklarını söylemek mümkün olacaktır.

Elbette ki Oğlak kadını da sevgilisinden güzel ve övgü dolu sözler işitmeyi severler. Üstelik ilgi konusunda da çok isteklidirler. Ancak evlilik konusunda kriterleri oldukça fazla olan Oğlak Kadınının; yüksek kalite standartlarına sahip olduğunun söyleyebiliriz.

Aşkta Oğlak Erkeği

Kadınlara güvenmek konusunda tereddütlü olan Oğlak erkekleri; onlara verdikleri güvenin boşa çıkmasından korkarlar. Duygularını ön plana çıkartmak noktasında hiç de cömert olmayan Oğlak Burcu erkeklerinin zaman zaman çekingen tavırlar ortaya koyduklarını da söyleyebiliriz. Genel de kısa süreli ilişkileri çok olan Oğlak erkeklerinin; şayet çok sevdiğini ve sevildiğini hissederse sonsuz bir sevgi gücü bulunmaktadır.

Oğlak Burcu Erkeğinin çok da sıcakkanlı ve romantik olmadıklarını rahatlıkla söylemek mümkün olurken fal baktırmak konusunda da Oğlak erkeklerinin oldukça istekli oldukları söylenebilir. Evlilik mi? Onlar erken yaşta evlilikleri asla düşünmezler.

Günlük Burç Yorumu Oğlak