İskambil Aşk Falı Açılımı

3 adet kart seçiniz
İskambil Aşk Falı Nedir?

Hepimizin bildiği ve gördüğü iskambil kağıtlarından fal bakılmaktadır. Bu kağıtları çoğunlukla oyun amaçlı kullanmaktayız. Bunların kullanıldığı birçok oyun bulunmaktadır. Hepimiz de mutlaka bu kartlarla oyun oynamışızdır. Ama bunların fal amaçlı üretilmiş olduklarını biliyor muydunuz? Uzun yıllar önce eskiden yaşamış olan insanlar, geleceği görmek açısından bu kağıtları üretmişlerdir.

İskambil aşk falına bakılırken 4 element üzerine bağlantı kurulmaktadır. Bunlar; hava, toprak, ateş ve sudur. Her bir elementte 13 kart bulunmaktadır. Yani bunların toplamı da 52 sayısını vermektedir. 52 adet karttan oluşmasının sebebi de yılın 52 haftadan oluşmasıyla alakalıdır. Sanıyorum bunu çok az kişi biliyordur. Bu sayıda üretilmesinin nedeni, haftalık fal bakma amacını gütmektedir.

İskambil Aşk Falındaki Elementler Neyi Temsil Eder?

Faldaki her bir kartın farklı anlamları bulunmaktadır. Bu anlamlara göre yorumlar yapılır. 4 elementin neyi anlattıklarına bakacak olursak:

Maça hava grubu elementini temsil eder. İlişkilerdeki sırları, dedikoduları, ihanetleri, ayrılıkları, endişeleri ortaya koymaktadır.

Karo toprak grubu elementini temsil eder. Genellikle para ile ilgili sorunları, sıkıntıları, ortaklıkları, finansal değişiklikleri, ekonomik durumu anlatmaktadır.

Sinek ateş grubu elementini temsil eder. Başarıyı, mutluluğu, zenginliği, mal varlığını, aşk ve mutluluğu, evliliği, ihaneti ifade etmektedir.

Kupa su grubu elementini temsil eder. Bunlar mutluluk kartlarıdır. Aşkı, sevgiyi, nişanlılığı, evliliği, mutlu bir yuvayı temsil eder.

Görüldüğü üzere her grubun bir anlamı olduğu gibi gruplarda yer alan sayıların da önemi büyüktür. Her sayı farklı konuları ve olayları anlatmaktadır. İskambil aşk falı baktırmak isterseniz, bir uzmanından yardım alabilirsiniz. Kendiniz de bakabilirsiniz ama doğru sonuca ulaşmakta zorlanabilirsiniz. İşin uzmanından yapılan yorumlar her zaman için doğru sonucu verecektir.

İskambil Aşk Falına Nasıl Bakılır?

Fala bir bakan bir de baktıran kişinin olması gerekmektedir. Bakan kişi kağıtları karıştırır. Baktıran kişi, kafasındaki sorulara ve öğrenmek istediği bilgilere odaklanır. Genellikle 3 tane kart seçiminde bulunur. Bu 3 kart geçmiş, şimdiki ve gelecek zamanı içermektedir. Seçilen kartların ne anlama geldikleri yorumcu tarafından kişiye aktarılır.

3 kart seçiminizde farklı durumlar da oluşturabilirsiniz. Mesela birinci kartı kendinize, ikinci kartı sevgilinize, üçüncü kartı arkadaşınıza tutabilirsiniz. Bunun gibi farklı kategoriler oluşturma ihtimalleriniz de bulunmaktadır. Gerçek hayatta iskambil aşk falına bu şekilde baktırabilme ihtimaliniz olduğu gibi, internetten de baktırabilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

Arama butonuna fal baktır yazarsınız. Karşınıza farklı fallar çıkacaktır. İskambil aşk falı baktır diye inceleme yaparsanız hemen bulabilirsiniz. Bu fallar sitelerde ücretsiz olarak bedava bakılmaktadır. Siz de sevdiğiniz varsa aranızdaki durumun ne olacağını, yoksa ne zaman nasıl olacağını yorumlatabilirsiniz. Ya da iş hayatınızla ilgili ne gibi ilerlemelerin olacağını, parasal yönünüzün ileriye mi geriye mi gideceğini böylelikle öğrenebilirsiniz.

Falların insan hayatındaki önemi oldukça fazladır. Hayatımızdaki insanlarla aramızdaki dengeyi falla kurabiliriz. Geleceğe ait bilgiler doğrultusunda hayatımıza yön vermemiz belki de daha kolay olacaktır.