Boğa Burcu ve Aşk Falı

Maddecilikleriyle ön plana çıkan Boğa burcu, hedefleri doğrultusunda olanca dikkatini verebilmeleriyle tanınmıştır. Elbette ki sahip olmak; terimi Boğa burcunu tanımlayan en önemli terimler arasında yer almaktadır. Yine sabır konusunda da iddialı olan Boğalar; sıcakkanlı insanlar olarak bilinirler. Aşk falı yorumlarına bakıldığında kıskançlıklarıyla ön plana çıkan Boğalar; gerekli olduğunda sakin olmayı da başarabilmektedir.

Arkadaşlarına ve sevdiklerine düşkün olan Boğalar, insanlara yakınlık kurmak konusunda da ustadırlar. Dostlarına yüksek oranlı değer vermek konusunda son derece bonkör olan Boğalar; sadık bir dost olarak da tanımlanırlar. Yine güvenilir kimliğiyle ön plana çıkan Boğalar, aşk konusunda da iddialıdırlar. Güçlü bir karakter duruşunu sergilemek konusunda oldukça hassas olan Boğalar; aşk hayatlarını da yüksek bir performansla ortaya koyalar.

Aşkta Boğa Kadını

Oldukça uyumlu ve söylenenleri yapmak konusunda istekli olan Boğa kadını; iyi bir partner olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak tam da kendisi gibi bir partner isteyen Boğa kadını; şayet bu tarz bir partner bulamazsa her şey tersine gidebilir. Romantik yapısıyla ön plana çıkan Boğa Kadını, huzur veren bir özelliğe de sahiptir. Kendisini ve söylediklerini önemseyen bir partner arayan Boğa kadını, kendisini ciddiye alan bir partner istemektedir.

Fal baktır uygulamalarına baktırıldığında Boğa kadınının sıcakkanlı ve sade bir kişiliği ön plana çıkacaktır. Yine tam bir arkadaş canlısı olan Boğa kadınlarının arkadaşlarını kırmamak için fedakarlık yapmak konusunda da oldukça becerikli oldukları bilinir. Bedava fal baktır uygulamalarından yararlanarak; Boğa kadını hakkında çok daha ayrıntılı bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

Aşkta Boğa Erkeği

Boğa burcuna mensup erkekler, isminden de anlaşılacağı üzere güçlü yapıya sahip ve kararlı insanlardır. Bu burcun mensupları, aşk hayatlarında gerçeği ararlar ve bu gerçeğe bir gün ulaşabileceklerine inanırlar. Özgüveni yüksek olan ve güçlü olan boğa erkekleri, aşık olduğu zaman kendilerinden taviz verebilirler.

Kendilerinden beklenmedik şekilde aşk düşkünü olan ve romantik davranışlar sergileyen boğa erkekleri, sevdiklerine çok düşkündürler. Normal zamanda sert ve ciddi olan kişilerin arka tarafında romantik ve güler yüzlü bir insan vardır. Sevdikleri kişiler için sürprizler yaparlar ve aşk adamı olmaya çalışırlar.

Boğa erkeklerin diğer bir özelliği ise kıskanç olmalıdır. Fal yorumuna göre sevgililerini sürekli kıskanmaktan kendilerini alamazlar. Gerçek aşkı bulmak için uzun süre bekleyen boğa erkekleri, buldukları zaman ise onu kolay bırakmaz istemezler. Genellikle orta boylu olan boğa erkeklerinin gözleri belirgin olur.

Saçları gür özelliğe sahip olan boğa erkeklerinin en belirgin özelliği ise inatçı olmasıdır. Karakteristik olarak inatçılık özelliği ağır basan boğalar, diğer fikirleri önemsemez. Sessizliği ve yalnızlığı seven boğa erkekleri, kızdırılmaması gereken burçlardan biridir. Çalışkan ve inatçı bir yapıya sahip olan boğa burcuna mensup erkekler, belirledikleri hedefe ulaşmak için çok çaba sarf eder.

Günlük Burç Yorumu Boğa