Burçlar ve Aşk

koç

Koç Burcu

boğa

Boğa Burcu

ikizler

İkizler Burcu

yengeç

Yengeç Burcu

aslan

Aslan Burcu

başak

Başak Burcu

terazi

Terazi Burcu

akrep

Akrep Burcu

yay

Yay Burcu

oğlak

Oğlak Burcu

kova

Kova Burcu

balık

Balık Burcu

Aşk Falı

Aşk Falının Ortaya Çıkışı

Fallar insanları farklı ve daha derin araştırmalara itmesi bakımından önemli bir yere sahip olmuştur. Geleceği görme ve ona yön verme ilmi olarak yükselişe geçmesi bu araştırmalar bağlamında olup bilimin açıklayamadığı durumlarda mistik güçler adıyla devreye girmektedir. İnsanları manevi bakımından tatmin etmek bakımından aşk testi kavramın yüzyıllardır kullanıldığı söylenebilir.

Kimileri tarafından büyü adlandırılması da yapılan bu tür eylemler daha çok metafizik ve parapsikolojik araştırmaların ışığında incelenmelidir. İnsan bilinmezlikten korkan bir yapıda olduğundan mümkün olduğunca bunu yok etmeye çalışır. Fal baktırma da bunu gerçekleştirmeye yönelik bir girişimdir.

Çeşitlerine Göre Aşk Falları

Aşk hayatını yorumlayabilmek adına pek çok değişik yöntem geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi katina falı olup internet üzerinden bedava yapılabilen türleri de mevcuttur. Fal, kartlar aracılığıyla yapılıp farklı anlamlara gelen 65 kart içinden üç tanesinin seçilmesi istenir. Seçilen kartlar uzman bir falcı tarafından yorumlanır.

Bir diğer aşk falı çeşidi ise su falı olup deneyim ve altıncı his ister. Güçlü hislere sahip olunmasının yanında yüksek konsantrasyon gerektiği için uzman kişiler tarafından yapılır ve kişi neyi öğrenmek istediğini söyler. Bu fal çeşidinde kişi öğrenmek istediği şeyle ilgili isim ve motif verir. Sonrasında su ile bağlantı sağlanır. Bu noktada fal bakan kişinin tam bir odaklanma halinde olması önemlidir. Suda görülen şekil, fal baktıran kimsenin söylediği motifle eşleşirse kişinin isteği gerçekleşecektir.

Günün Aşk Sözü