26 Şubat Çarşamba 2020

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün aşk yaşamınızda hiç beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Aşk konusunda rahat bir günde bulunduğunuz ve beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz görülüyor. İkili ilişkilerinizde iletişim yoluyla tüm problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gün. Sevdiğinizle cinsel ve ruhsal açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

Verimli bir gün olabilir. Özellikle öğle saatlerinde sürpriz karşılaşmalar ya da olumlu haberler sevindirici, ama akşamüzeri sorumluluklarınızı aksatmamanız gerekmekte. Sorumluluklarınız açısından dikkat çekici bir gündesiniz. Atacağınız adımlarda dikkatli olmalı ve aşırı duygusal tepkilerden uzak durmalısınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı

Ortak çalışmalardan ve yatırımlardan kâr elde edebilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve yakın çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün içinde oldukça yorucu ve bir miktar gergin şartlar söz konusu dikkatli olmalısınız. Ödemelerinizi detaylı düşünerek planlamalısınız.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Parasal konulardaki problemlerinize daha ciddi bir gözle bakmalısınız. Duygusal açıdan rahat sayılmazsınız, eş ya da ortağın maddi durumu sizi ilgilendiriyor.

Kova Burcu Özellikleri

Kova Erkeği

Kova Kadını